www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Електронний анотований каталог періодичних видань для дітей Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальні виставкиБуктрейлери
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   "Героїв пам’ятаєм імена"
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Карта сайту


   Пошук по сайту


    
     Головна » Ресурси бібліотеки
   Електронний анотований каталог періодичних видань для дітей
    ДОРОГИЙ ЮНИЙ ДРУЖЕ!

         Мабуть, тобі буде цікаво дізнатися, що в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати із своїми батьками і друзями. І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно – щомісяця або щотижня.
         Сподіваємося, що ти обов'язково відвідаєш обласну бібліотеку для дітей і потоваришуєш із дитячою періодикою.
         Поданий нижче каталог дитячих періодичних видань, які отримує обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, містить три розділи:
         ● періодичні видання для читачів молодшого шкільного віку;
         ● періодичні видання для читачів середнього шкільного віку;
         ● періодичні видання для читачів старшого шкільного віку.
         Даний каталог ближче познайомить тебе із тим чи іншим журналом або газетою.
         Отож, цікавої тобі мандрівки світом періодичних видань.

    

   ДЛЯ ЧИТАЧІВ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

   “Академія саморобкіна”

   “Академія Саморобкіна” – яскравий  дитячий журнал для дівчаток і хлопчиків. Журнал стане надійним помічником в організації корисного та захопливого навчання та дозвілля, допоможе розвинути творчі здібності, увагу і наполегливість, навчить працювати з різними матеріалами. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо, а також конкурси, головоломки, розмальовки, пізнавальні матеріали та цікаві оповідання.
   http://samorobkin.com.ua/

    

    


   “Ангеляткова наука”


   Цей журнал для вас, дошкільники. Це, передусім, – малюнки: великі й яскраві, смішні і зворушливі. Їх можна годинами роздивлятися, поки мама зайнята і не може почитати. Рубрики журналу: “Ангеляткова абетка”, “Математична сторінка”, “Малюємо разом”, “Цікавинки”, “Загадки”. “Майструємо разом” допоможуть вам, малята навчитися читати, писати, рахувати. Вчитися разом з Ангелятком – це цікаво!
   www.angelyatko.com.ua/our_magazines.php
    
    
    
    
    
    

   “Барбі”   Всім дівчаткам подобається грати і читати разом з Барбі. В кожному номері журналу – фото історії, комікси про Барбі та її друзів, розмальовки, головоломки, рецепти дуже смачних десертів, загадки і цікаві конкурси. Журнал “Барбі” цікавий і модницям, і їх матусям. Читай, грай і мрій разом з Барбі!
   http://www.jurn.ru/smi/pressa/barbie.htm

    

    

    

   “Барвінок”

    
   Журналу “Барвінок” вже більше 80  років! Уявляєш? Його читали твої батьки, бабусі і дідусі! Цей журнал знадобиться і тобі, друже, на уроках, так як він рекомендується шкільними програмами. Тут друкуються найкращі художні твори для дітей, які плекають любов до батьківщини, повагу до батьків, мови, увагу до здоров'я, безпеки життя. Розмаїття тематики і жанрів відображає світ твоїх ровесників, ефективно розвине світ твоїх уявлень, фантазію, пам'ять, логічне мислення. “Барвінок” навчить тебе робити висновки через різні, вміщені тут, інтелектуальні ігри, завдання, конкурси. Якщо ти станеш переможцем одного із них, то в тебе буде можливість отримати приз, стипендію, грошову премію тощо. Крім літературних, розважальних, ти знайдеш тут і футбольні проекти, релігійну сторінку, Інтернет-версію. Сподіваємося, що журнал “Барвінок” стане тобі гарним другом.
   http://www.barvinok.info/
    
    
   "Крилаті"


    
   Журнал має на меті не лише розвивати та навчати, але і виховати європейського, обізнаного і творчого українця-патріота. Цікава інформація подається в рубриках “Поетична сторінка”, Відомі імена”, Зоопарк”, Космічні мандрівники”, “Саморобки” та велика кількість інших інтерактивних завдань. Це полегшить читання та запам'ятовування інформації. Цікавинки для себе тут можуть знайти всі, навіть батьки. http://www.krylati.org/krylati/
    
    
    
    
    

   "Куля"

     Журнал “Куля” ми читаємо,
     Про все на світі знаємо.
     Що нового відбувається
     Що цікавого трапляється,
     По країнах далеких мандруємо,
     В замках чарівних гостюємо,
     В навчанні “Куля” помічник
     І про дозвілля дбати звик.
     Тамуєш подих і чекаєш.

   Наступний випуск виглядаєш – так про журнал “Куля” написали учні 2-Б класу Шепетівської школи-гімназії. Отож, журнал “Куля” навчає, розважає, відкриває багато нового та цікавого. З його сторінок ти дізнаєшся про різноманітний світ природи, зможеш помандрувати просторами нашої Батьківщини. А ще – поспілкуватися із своїми однолітками, розповісти про себе, свої захоплення. Ну і, звичайно, тут є багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів. http://kulia.com.ua/

   "Лошадки"

    

   З допомогою журналу “Лошадки” можна здійснити подорож у світ прекрасних благородних тварин – коней! На тебе чекають фотографії скакунів різних порід, дивовижні факти про коней та кінний спорт. В кожному номері – словник кінних термінів.

    

    

    

    

   “Маленький розумник”


   Якщо ти хочеш навчитися весело, цікаво, пізнавально проводити вільний час, то подружись із журналом “Маленький розумник”. Він навчить тебе краще розуміти математику та інші корисні науки. В “Цікавинках” від розумників та знайдеш цікаві вірші та оповідання. “Маленький розумник” з песиком Шилом навчить тебе робити аплікації, саморобки, малювати.http://www.feya.net.ua/
    
    
    
   “Малюк Котя”
   Журнал “Малюк Котя” допоможе тобі пізнавати навколишній світ та полегшить навчання у школі. З допомогою журналу можна навчитися читати та писати, засвоїти основи англійської мови та природознавства, математики і логіки. Маленьке біле кошеня на ім'я Котя допоможе тобі поринути у цікавий і захоплюючий світ знань. Котя стане вірним другом та провідником у навколишньому світі. В журналі ти зустрінеш рубрики: “Юний Ерудит”, “А чи знаєте ви?”, “Весела Англійська”, “Цікава математика”, “Для спостережливих”, “Домашня майстерня”, “Загадки від Коті” і ще багато інших Цікавинок. https://kotya.com.ua/about-me
    
   “Малятко”
    

   “Малятко” – журнал, якому виповнилось півстоліття. Не одне покоління українців знає, що “Малятко” – чудовий дитячий журнал, який тішить своїх маленьких читачів оповіданнями й віршиками, загадками і саморобками, розмальовками і кулінарними рецептами. А ще тут є різні конкурси: “Мої бабуся і дідусь”, “Добра справа”, “Ми – маленькі українці”. Разом із “Малятком” можна всією родиною малювати, складати вірші та оповідання. “Малятко” стане вашим незамінним другом! 
   http://uk.wikipedia.org/wiki/Малятко
    
    
    
   “Мамине сонечко”
    
   Це журнал для найменшеньких, ще навіть і не читачів. Хороша казочка із знайомими героями, яка обов'язково проілюстрована. Підбірка поезій для діток, які цікаві і, водночас, прості, щоб легко їх вивчити. Все це в журналі “Мамине сонечко”. А в рубриці “Пізнаймо світ” малюки дізнаються про тварин і рослин, про пори року, про транспорт та будівлі. А скільки задоволення отримає малюк від творчої сторінки! Тут також можна взяти участь у різноманітних конкурсах та ще й отримати цікаві подарунки.b
    
   “Пізнайко”


   Розваги, вірші, казки, комікси, ігри та багато корисної інформації пропонує тобі журнал “Пізнайко”. З ним ти можеш здійснити веселі мандрівки, дізнатись багато нового, водночас вивчати англійську і російську мову. Адже цей ігровий журнал виходить також російською і англійською мовами, причому усі три версії – різні за змістом та художнім оформленням. http://posnayko.com.ua/
    
    
    

    

   “Пізнайко”від 2 до 6

    

   Надзвичайно пізнавальний, цікавий, розважальний журнал для дошкільнят. Цікаві оповідання, вірші, картинки допоможуть тобі пізнати світ, освоїти початкові знання, познайомитися із багатьма необхідними речами, навчать робити цікаві поробки. http://posnayko.com.ua/

    

    

   "Смайлик"   На багато різних питань, які тебе цікавлять, може відповісти “Смайлик”. Ти хочеш дізнатися, чому у хамелеона довгий язик, або коли і як жили первісні люди, або про комети і ще багато-багато чого цікавого? А ще, можливо, ти хочеш навчитися робити жабку, яка вміє скакати, або вивчити нові слова з англійської? Лабіринти, цікаві шифрограми, тести – все це теж у “Смайлику”. Нудьгувати не доведеться!
    

    

    

   “Умійко”

    

    

   Настільні ігри  і головоломки, давнє японське мистецтво орігамі, казки, комікси, кросворди, веселі історії, цікаві розповіді – все це ти знайдеш в журналі “Умійко”.

    

    

    

    

   “Чарівна принцеса”


    

   Поринь у чарівний світ казки, із справжніми Принцесами: Русалкою, Попелюшкою, Жасмин та Білосніжкою. Тут ти дізнаєшся королівські секрети та зможеш стати справжньою Принцесою. На тебе чекають чарівні історії, гарні малюнки для розфарбовування, чудові речі, які ти зможеш зробити своїми руками і багато-багато іншого!

    

    

    

   “Яблунька”   Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров'я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави,  смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.

    

    

    

   ДЛЯ ЧИТАЧІВ СЕРЕДНЬОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

   “HandMade”

    

   Тут на тебе чекають майстер-класи та практичні поради, вишивка, в'язання, бісер, скрапбукінг, декупаж, ліплення, орігамі, миловаріння, м'яка іграшка, квілінг, макраме, валяння, глина і багато іншого. http://gazzzeta.com/handmade/arhiv

    

    

    

    

    

   “Polak Maly”

    

   Журнал допоможе тобі у вивченні польської мови. http://smartpress.com.ua/tovar-2016-polak-maly

    

    

    

    

    

   “Джміль”

    

   Логічні завдання, ігри, дидактичні картини, досліди, комікси, майстер-класи, твори образотворчого мистецтва, вірші, сценарії – все це у журналі “Джміль”. Тут на тебе і твоїх батьків чекає “Літературна студія”, “Школа шляхетності”, “Клуб допитливих”, “Вернісаж”, “Студія декоративного мистецтва”, “Психологічна вітальня”, “Служба безпеки” та “Майстерня”. Отож, з допомогою цього журналу можна навчитися логічно мислити, розвинути мову, розширити кругозір, навчитися розуміти і любити мистецтво. http://jmil.com.ua/

    

    

   “Колосок”


   Журнал “Колосок” визнаний кращим виданням 2008 року. Всеукраїнський природничий, науково-популярний журнал “Колосок” – твій путівник у світ науки. Якщо ти хочеш більше знати про цікавий і різноманітний світ живої природи, тобі допоможуть рубрики в журналі: “Планета земля”, “Жива природа”, “Наука і техніка”, “Про все на світі”. Цей журнал допоможе тобі у вивченні уроків. Знадобиться він у роботі і вчителям. 
   http://kolosok.org.ua/vseukrajinskyj-pryrodnychyj-naukovo-populyarnyj-zhurnal/


    

   “Котэлло”

    

   Якщо ти хочеш дізнатися багато цікавого та повчального про друзів наших менших – котів – їх повадки, манери поведінки, правила догляду за ними, поводження з цими гарними та загадковими тваринками, то цей журнал для тебе. Журнал поділиться з тобою незвичайними фактами, новинами, ідеями, спостереженнями. На його сторінках можна помістити і твої малюнки, фотографії, розповіді про своїх улюбленців.

    

    

   “Однокласник”   Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим! http://odnoklasnyk.org.ua/
    
    
    

   “Юная леди”   Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з'явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною. http://younglady.com.ua/

    


    
   ДЛЯ ЧИТАЧІВ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

   “Вокруг света”


   Ти любиш подорожувати? Тобі цікаво, як живуть люди на планеті? Щоб пізнати свою землю, побувати у різних куточках нашої планети, дізнатись історію багатьох міст і країн, помилуватися природою материків і океанів, познайомитися з духовною культурою різних народів – відправся у подорож сторінками журналу “Вокруг света”. Він буде цікавим не тільки для тебе, а й для твоїх батьків. http://vokrugsveta.com/index.php

    

    

    

   "Жасмин"

    

   Захоплююча подорож в чарівну країну рукоділля з журналом “Жасмин” буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Журнал допоможе в оволодінні різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: оригамі, квілліта, витинанки тощо. В журналі подаються детальні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу та ниток. Майстер-класи, поради, конкурси, призи – все це в журналі “Жасмин”.

    


   "ЗооДруг"   У тебе є друг кішка чи собака? А може хом'як? Рибки, попугайчики, кролі та інші домашні тварини потребують догляду. Все, що потрібно знати про домашніх тварин: породи, здоров'я, виховання, догляд і багато іншої корисної інформації –  на сторінках журналу “ЗооДруг”. www.zoodrug.ua


    

    

    

   "Лиза"
    
    

   Найпопулярніший щотижневий журнал для старшокласниць. Модний шопінг, актуальна мода, новинки косметики, аспекти психології, секрети успішних відносин з друзями, кращі кулінарні рецепти з редакційної колекції. Все це для тебе в журналі “Лиза”. http://pressa-vsem.ru/female/6565-liza-12-mart-2017.html

    
    
    
    
    
   "Полина"
   “Поліна” – оптимістичний, доброзичливий журнал для дівчат. Його мета допомогти кожній читачці знайти  відчути себе сучасною, впевненою, красивою і успішною, навчитися ставитися до світу позитивно. Це теплий і емоційний журнал, в якому читачка бачить не просто авторитетну порадницю, а близьку подругу, з якою можна поговорити про все, що хвилює. Теми в журналі завжди актуальні: мода і краса, психологія і відносини, зірки,  подорожі, кулінарія та багато іншого! У кожному номері вкладка з рецептами, яка допоможе кожній читачці зібрати власну кулінарну колекцію!
    
    
    
    
   "Школа юного вченого"

    

   Це науково-популярний журнал, який видається за сприяння Національного центру Малої академії наук України для творчої молоді та її наставників. Від інших існуючих видань він відрізняється тим, що в ньому друкуються не тільки статті, написані вченими, учителями, а й публікації дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді в багатьох галузях знань – фізиці, історії, математиці, хімії. Отже, якщо ви захоплюєтеся певними шкільними предметами і в майбутньому прагнете створити щось визначне – цей журнал саме для вас!  http://scientistschool.org.ua/

    

    

    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг "Літо - 2017". Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Сергій Гридін “Не ангел”
   Андрій Кокотюха “Гімназист і чорна рука”
   Наталія Щерба “Чароділ”
   Василь Карпюк “Ще літо, але вже все зрозуміло”
   Оксана Лущевська “Задзеркалля”
   Марина Рибалко “Марічка і червоний король”
   Люсі-Мон Монтгомері “Діти з долини Райдуг”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2018 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр