www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Наші видання Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокниги


    
     Головна » Ресурси бібліотеки
   Наші видання

   2022 р.

   Команда професіоналів: до 85-річчя з часу заснування Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка / Уклад.: Л.В.Марчук, А.М.Захаренко ; Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2022. – 113 с.

   Іван Огієнко: яскравий слід на Поділлі: біограф. довідка до 140-річчя з дня народження І.І.Огієнка / Департамент інформац. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обласна б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2022. – 13 с.

   “Він мав натхнення на Поділлі…”: бібліогр. розвідка до 195-річчя від дня народження Л.І.Глібова / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2022. – 16 с.

   2021 р.

   Методики виховання: вивчай, довіряй, користуйся : бібліогр. листівка для батьків, вчителів та вихователів / Департамент інформац. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2021. – 23 с.

   “Ви живіть, мої вірші, як вільні вітри…” : біобібліогр. довідка до 60-річчя з дня народження поета В.Ц.Міхалевського / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2021. – 59 с.

   “Поеткою на світ я народилася…”: інформ. досьє до 80-річчя від дня народження подільської поетеси Г.Й.Ісаєнко / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; Обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2021. – 23 с.

   Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2020 році : аналітико-статистичний збірник / Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка. – Хмельницький, 2021. – 19 с.

   Особливим дітям – особлива увага : інформ. буклет для батьків / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2021. – 15 с.

   2020 р.

   Золоті кораблі Василя Горбатюка : біобібліогр. покажчик до 65-річчя від дня народження / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Вид. 2-е, доп. та перероб. – Хмельницький, 2020. – 65 с.

   Скарби та руїни Михайла Старицького : бібліогр. листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. : (до 180-річчя з дня народження видатного драматурга та письменника) / Департамент інформ. діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадмін. ; обл. б-ка для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2020. – 11 с.

   Децентралізація… Що це? : інформ. листівка для користувачів-учнів 7-11 кл. / Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2020. – 4 с.

   Видатний скульптор з Полонного: бібліографічна листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. до 105-річчя з дня народження Лео Мола  / Т.В. Копаничук;  Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. - Хмельницький : 2019. - 8с. : іл.

   Поетеса епохи: біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-11 кл. : (до 90-річчя від дня народження Ліни Костенко) / Управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2020. – 16 с.

   Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2019 році : аналітико-статистичний збірник / Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2020. – 18 с.

   2019 р.

   Їх надихало Поділля : біобібліографічний покажчик (письменники, життєпис яких пов'язаний з нашим краєм) / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 44 с.

   Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2018 році: аналітико-статистичний збірник / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 19 с.

   Живи в стилі ЕКО: інформаційна листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 16 с.

   Дитинство без насильства: інформаційний покажчик для користувачів-учнів 5-9 кл., вчителів та батьків / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 27 с.

   Мандруємо до Піднебесної: бібліогр. путівник для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 26 с. – (До Року Китаю в Україні).

   Юному блогеру : пам'ятка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2019. – 8 с.

   2018 р.

   Скрипка вічності Володимира Олійника : біобібліограф. покажчик / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 55 с.

   Поет від Бога…: (до 100-річчя від дня народження поета-подолянина В.Булаєнка) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 18 с.

   Віра, Надія, Любов Миколи Мазура: до 70-річчя від дня народження народного художника України : біобібліограф. довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. - 23 с. – (Ювілейна довідка).

   Діти в бібліотеці: методичні рекомендації з питань організації роботи з читачами-дітьми / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 10с.

   Читач і медіасередовище: практичний порадник з питань інформаційної культури, медіаосвіти, медіаграмотності, медіасередовища та медіаресурсів / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 12с.

   Володимир Великий – володар миру на Русі: бібліограф. листівка до 1030-річчя хрещення Київської Русі : (для користувачів-учнів 5-9 кл.) / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 8 с.

   Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2017 році: аналітико-статистичний збірник / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2018. – 19 с.

   2017 р.

   • Чи знаєш ти?..: словник комп'ютерного сленгу  / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обл. бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. - 7 с.

   • Формування національно-патріотичної свідомості дітей в бібліотечному просторі Хмельниччини: матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка (28-29 листопада 2017 р.) / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 173 с.

   • Далека і загадкова країна Японія: бібліографічна листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 10 с. – (До Року Японії в Україні).

   • Син землі Подільської: пам'ятка для користувачів-учнів 5-9 кл. про визначного українського церковного і культурного діяча, письменника-полеміста Мелетія Смотрицького / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 8 с.

    Подільський витязь – Устим Кармалюк: (до 230-річчя від дня народження народного месника) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 12 с.– (Ювілейна довідка).

    Спортивна слава Хмельниччини: інформаційне досьє для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 75 с.– (Хмельницькій області – 80 років).

    Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2016 році: аналітико-статистичний збірник / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2017. – 27 с.

   • Слово, осяяне любов'ю: (до 75-річчя від дня народження Миколи Мачківського – поета, прозаїка, літературознавця) : біобібл. покажч.  / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка ; авт.-уклад. О.А.Суховірська. – Хмельницький : [б.в.] 2017. – 89 с.

   2016 р.

   • Великий українець і державотворець : до 150-річчя від дня народження М.С.Грушевського : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2016. – 17 с. – (Ювілейна довідка).

   • Чи знаєш ти, що таке гендерна рівність? : інформаційна листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2016. – 4 с.

   • Праправнук великого поета : біобібліогр. покажчик до 85-річчя від дня народження подільського письменника О.А.Відоменка, праправнучатого племінника Т.Г.Шевченка / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2016. – 84 с.

   Людина і природа: гармонія і конфлікт : інформаційна листівка для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка ; уклад. О.А.Суховірська. – Хмельницький, 2016. – 9 с.

   Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2015 році : аналітико-статистичний збірник / управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2016. – 29 с.

   Золоте перо Броніслава Грищука: біобібліографічний покажчик / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка ; уклад. О.А.Суховірська. – Хмельницький, 2016. – 92 с.

   2015 р.

   Земле моя, всеплодющая мати : інформаційна листівка про грунти Хмельницької області для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2015. – 8 с.

   Поза сторінками твого підручника : рекомендаційний анотований покажчик для користувачів-учнів 5-9 кл. / Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2015. – 30 с.

   • Мій дім – моя країна: методичні рекомендації з питань національно-патріотичного виховання дітей / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б. в.], 2015. – 10 с.

   • Володимир Великий – володар миру на Русі : інформаційний список літератури для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б. в.], 2015. – 4 с.

   • Ключі до дитячих сердець Лесі Ворониної : біобібліографічна довідка до 60-річчя від дня народження письменниці / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б. в.], 2015. – 20 с.

   • Юність, обпалена війною : комплект буклетів про юних партизан-підпільників Хмельниччини для користувачів-учнів 5-9 кл. Вип. 1 / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б. в.], 2015. – 7 буклетів.

   • Юність, обпалена війною : комплект буклетів про підпільників Проскурівської підпільно-партизанської організації в роки Другої світової війни для користувачів-учнів 5-9 кл. Вип. 2 / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б. в.], 2015. – 8 буклетів.

   2014 рік

   • Бібліотека – центр краєзнавчої інформації : матеріали з досвіду роботи Камянець-Подільської міської бібліотеки-філії № 6 для дітей. Вип. 2 / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький : [б.в.], 2014. – 5 закл.

   • Великий майстер слова : біобібліографічна довідка до 155-річчя від дня народження Ш.Алейхема / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2014. 

   • Талановита подолянка : (до 35-річчя від дня народження под. письменниці О.Радушинської) : біобібліограф. покажчик / Управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка.  –  Хмельницький : [б.в.], 2014.  –  77 с.

   • Дивосвіт творчості Марії Бабенко : біобібліограф. покажчик / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка.  –  Хмельницький : [б.в.], 2014.  –  69 с.

   • Діти з особливими потребами : їх права, наші обов'язки: інформац. список літератури для вчителів та батьків / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка.  –  Хмельницький : [б.в.], 2014. - 4 с.

   Діти і закон : метод. матеріали на допомогу бібліотекарям у правовій освіті дітей та підлітків / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. - Хмельницький : [б.в.], 2014. - 16 с.

   •  Інформаційні технології в бібліотеці для дітей : метод. рекомендації / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. - Хмельницький : [б.в.], 2014. - 12 с.

   Малюк у бібліотеці : матеріали з досвіду роботи бібліотек для дітей області. Вип. 1 / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. - Хмельницький : [б.в.], 2014. - 3 закл.

   • Моя стежина до Шевченка : твори учасників обласного конкурсу юних дарувань "Кобзарики", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка ; обласна організація Національної спілки письменників України. – Хмельницький, 2014.  – 30 с. 

   2013 рік

   • Великий мрійник та фантазер : 185 років від дня народження Жуля Верна : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2013. – 20 с.
    


    
   2012 рік

   • Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2011 році : статистичний збірник / управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2012. – 13 с.

   • Він народився і жив для добра і любові : (до 100-річчя від дня народження Михайла Стельмаха) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2012. – 22 с. – (Ювілейна довідка).

   • Митець, учитель, людинолюб : (до 85-річчя від дня народження заслуженого художника України М.О.Андрійчука) : бібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2012. – 12 с. – (Ювілейна довідка).

   • Стан бібліотечного обслуговування дітей і юнацтва в бібліотеках області : підсумки соціологічного дослідження / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка ; обласна бібліотека для юнацтва. – Хмельницький, 2012. – 8 с.

   • Хмельниччина – наш спільний дім : набір буклетів про національності, які проживають на теренах області : для користувачів-учнів 5-9 кл. / управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2012. – 6 буклетів.

   • Чар її поетичного слова : (до 70-річного ювілею подільської письменниці Ольги Лихогляд) : біобібліографічний покажчик / управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації ; обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2012. – 50 с.

   • Донька Підгірянського краю : (до 130-річчя від дня народження української письменниці Марійки Підгірянки) : бібліографічна довідка для користувачів-учнів 3-5 класів / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка. – Хмельницький, 2008. –  9с. – (Ювілейна довідка).

   • Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять... : інформаційна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2011.

   • Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2010 році : аналітико-статистичний збірник / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2011. – 25 с.

   • Із золотої колекції : кращі твори письменників Хмельниччини для дітей молодшого та середнього шкільного віку : комплект закладок / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2011. – 7 закл.

   • Стан бібліотечного обслуговування дітей і юнацтва в бібліотеках області : підсумки соціологічного дослідження / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка ; обласна бібліотека для юнацтва. – Хмельницький, 2011.

   • Багатогранний талант : письменник Василь Кравчук – дітям ; біобібліографічний покажчик / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2011. – 70 с.

   • Щоб читання стало улюбленим заняттям : методичні рекомендації по популяризації та підтримці дитячого читання / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2011. – 31 с.

   2010 рік

   Сонячний класик (до 80-річчя від дня народження Всеволода Нестайка) : методично  бібліографічні матеріали  Хмельницький, 2010.  21с.

   Слово про Павла Гірника (Інформаційна довідка для учнів 5-9 класів про поета-подолянина, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка).

   Лицар планети земля (до 110-річчя від дня народження Антуана де Сент-Екзюпері)  Хмельницький, 2010.  21с.

   Сію в розум дитячий слова, як дбайливий господар насіння (до 75-річчя від дня народження подільської поетеси Л.П. Савчук) : біобібліографічний покажчик. – Хмельницький, 2010. – 66 с

   • Творча палітра Миколи Кульбовського ( до 75-річчя від дня народження краєзнавця) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів.– Хмельницький, 2010. – 12 с.

   Правова абетка : комплект закладок для користувачів-учнів 5-9 кл. / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2010. – 12 закладок.

   Сім чудес Хмельниччини : набір пам'яток для учнів 5-9 кл. / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2010. – 7 пам'яток.

   • Що читають діти Хмельниччини : бюлетень соціологічної служби за підсумками наукового дослідження / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2010. – 21 с.

   • Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2009 році : аналітико-статистичний збірник / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2010. – 22 с.
    

   2009 рік

   • Історичний дивосвіт Павла Загребельного : (до 85-річчя від дня народження письменника) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2009. – 22 с. – (Ювілейна довідка).

   • Провісник правди : (до 190-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2009. – 23 с. – (Ювілейна довідка).

   • Бібліотеки для дітей Хмельниччини у 2008 році : аналітико-статистичний збірник / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2009. – 33 с.

   Конституція Пилипа Орлика – перша Українська Конституція (до 300-річчя Конституції Пилипа Орлика) : інформаційний довідник для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2009. – 18 с.

   Від традицій до новацій : матеріали з досвіду роботи з  читачами-дітьми бібліотек  Хмельницької і Тернопільської  областей / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка.  Хмельницький, 2009.  34с.

   2008 рік

   • Бібліотека очима дітей : бюлетень соціологічної служби / Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. –  19 с.

   • Вічний і віщий Гоголь :  методично-бібліографічні матеріали на допомогу бібліотекарям / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 20 с.

   • Дитячі бібліотеки Хмельниччини у 2007 році. : Аналітико-статистичний збірник / Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 50 с.

   • Їх виколихала Хмельниччина : набір пам'яток для користувачів-учнів 5-9 класів про митців – наших земляків / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 5 пам'яток.

   • О, Гоголь! Наш безсмертний Гоголь! : (до 200-річчя від дня народження М.В.Гоголя) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 24 с. – (Ювілейна довідка).

   Поетична зоря Ніни Шмурикової : (до 55-річчя від дня народження) : біобібліографічний покажчик / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 68 с.

   • Пояснючки : пам'ятка з комп'ютерної грамотності для користувачів-учнів 3-6 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008.

   Сизокрил : (до 85-річчя від дня народження подільського письменника Григорія Храпача) : біобібліографічний покажчик / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 70 с.

   • Чар його великої душі : (до 130-річчя від дня народження О.Олеся) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 5-9 класів / обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 22 с. – (Ювілейна довідка).

   • Читайте дітям, читайте разом з дітьми :  консультативні поради бібліотекарям по організації сімейного читання / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2008. – 24 с.

   2007 рік

   Люби і бережи природу рідного краю! : Рослини Хмельниччини, занесені до Червоної книги України: Набір закладок для користувачів-учнів 1-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2003. – 13 закладок.

   Люби і бережи природу рідного краю! : Тварини Хмельниччини, занесені до Червоної книги України: Набір закладок для користувачів-учнів 1-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2003. – 17 закладок.

   Хмельниччина – земля любові нашої : довідник юного краєзнавця для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 52 с. – (Хмельницькій області – 70 років).

   Поет національного відродження (до 100-річчя від дня народження О.Ольжича) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 4-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 13 с. – (Із серії “Ювілейна довідка”).

   Охоронець рідного слова (до 85-річчя від дня народження М.Н.Магери) : біобібліографічний покажчик / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 42 с.

   В байках і ліриці живе його душа (до 180-річчя від дня народження Л.І.Глібова) : біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 4-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 18 с. – (Із серії “Ювілейна довідка”).

   • Інноваційна місія дитячих бібліотек у формуванні духовного потенціалу нації : матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 70-річчю Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка (5-6 грудня 2007 р.) / Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 193 с.

   Духовна скарбниця поколінь : історія Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка 1937-2007 р.р. / Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 48 с.

   Чудо-книги : путівник по енциклопедичних виданнях для користувачів-дітей середнього та старшого шкільного віку / Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 10с.

   • Вузлики на пам'ять (для користувачів-учнів 7-9 класів) / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007.

   • Краєзнавча робота дитячих бібліотек : сучасний аспект : консультативні поради на допомогу бібліотекарям / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007. – 27 с.

   • Поради Читайлика (для користувачів-учнів 1-4 класів) / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2007.

   2006 р.

   • Вітрами й сонцем Бог мій шлях намітив... (до 100-річчя від дня народження Олени Теліги): Біобібліографічна довідка для користувачів-учняв 4-9 кл. / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. – 14 с. – (Із серії "Ювілейна довідка").

   • Дитячі бібліотеки Хмельниччини у 2005 році : Аналітико-статистичний збірник/ Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. – 52 с.

   Золоті кораблі Василя Горбатюка (до 50-річчя від дня народження) : Біобібліографічний покажчик / Укл.: О.А.Суховірська, С.І.Кухар, Л.В.Марчук; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. – 57 с.

   • Зорій довіку серед нас! (до 135-річчя від дня народження Лесі Українки) : Біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 4-9 кл./ Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. - 19 с. - (Із серії "Ювілейна довідка").  

   • Серце, віддане дітям (до 100-річчя від дня народження Агнії Барто) : Біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 3-9 кл. – Хмельницький, 2006. – 10 с. –(Із серїі "Ювілейна довідка").

   • Трішки реклами для тата і мами : Рекламний проспект періодичних видань для батьків/ Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. – 4 с.

   • Чарівні зерна Оксани Іваненко (до 100-річчя від дня народження) : Біобібліографічна довідка для користувачів-учнів 3-9 кл. / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2006. – 15 с. – (Із серії “Ювілейна довідка).

   2005 р.

   • Дитячі бібліотеки Хмельниччини у 2004 році : Аналітико-статистичний збірник / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2005. – 42 с.  

   • Історія Поділля в іменах : Набір пам"яток для користувачів-учнів 5-9 кл. /Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2005. – 5 лист. До набору входять пам'ятки та інформаційні списки про Б.Хмельницького, І.Богуна, М.Кривоноса, С.Наливайка, Д.Нечая.

   • Славетний гетьман України: Консультативні поради бібліотекарям по відзначенню 410-ї річниці від дня народження Богдана Хмельницького / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2005. – 24 с. 

   2004 р.

   • Березневі райдуги : Твори поетів-початківців Хмельниччини – учасників Всеукраїнського літературного конкурсу "О мово моя, душа голосна України!", Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу "Шевченко в моєму серці" та обласного конкурсу юних дарувань "Кобзарики" / Упоряд. М.Федунець.  Хмельницький: ТОВ НВП "Евріка", 2004.  31 с.
    
   • Розумна обережність – запорука безпеки (безпека життєдіяльності людини) : профілактика СНІДу, наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму): Пам'ятки та інформаційні списки для користувачів-учнів 5-9 кл/ Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2004. – 4 пам'ятки.

   • Фольклорна веселка Подільського краю : Альманах. Вип. 1. Пісенна творчість Поділля/ Упоряд. Захаренко А.М., Лифар О.П., Марчук Л.В.; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2004. – 151 с.

   • Фольклорна веселка Подільського краю : Альманах. Вип. 2. Магічна сила мудрості народної/ Упоряд. Захаренко А.М., Марчук Л.В., Суховірська О.А.; Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2004. – 52 с.

   2003 р.

   • Державні символи України : герб, прапор, гімн: Пам'ятки для користувачів-учнів 3-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2003. – 4 пам'ятки.

   • Знані і знатні мої земляки : Набір пам'яток для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2003. – 7 пам'яток. Верейський Г.С., Заремба В.І., Огієнко І.І., Січинський В.Ю., Сіцінський Ю.Й., Смотрицький Г.Д., Смотрицький М.Г.

   • Найкращі друзі – словники : Пам'ятка для користувачів-учнів 4-9 класів/ Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2003. – 4 с.

   2002 р.

   • Золоті джерела : Коло читання для учнів 7-9-х класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 12 с.

   • Книжковий дивосвіт : Коло читання для учнів 5-6-х класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 9 с.

   • Країна Мудрагелія : Коло читання для учнів 2-4-х класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 4 с.

   • Найкращі книги – любій малечі : Коло читання для дошкільників та учнів 1-х класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 3 с.

   • Подільські письменники – дітям : Набір пам'яток для читачів-учнів 1-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 9 пам'яток. Баженов В.М., Грищук Б.А., Годованець М.П., Кравчук В.І., Магера М.Н., Савчук Л.П., Сумишин М.Ф., Федунець М.Ф., Храпач Г.Я.

   • Подільський витязь Устим Кармалюк : Пам'ятка для користувачів-учнів 5-9 класів / Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2002. – 8 с.

   2001 р.

   • Бізнес... І не тільки для дорослих : З досвіду роботи Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.  Хмельницький, 2001. - 9 с.

   • Творці дивосвіту : Набір пам'яток про художників Хмельниччини для користувачів-учнів 5-9 класів/ обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка. – Хмельницький, 2001. – 4 пам'ятки. Андрійчук М.О., Косарєва Н.С., Мазур М.І.


   Календар знаменних дат

   Знаменні події 9 лютого

   1. Гаєвський, Аркадій Гнатович -- 9.02.1937 р. народився Гаєвський А.Г.
    До ювілею 4 років (інтервал 5 років), з дати події минуло 86 років
   2. Хмельовський, Петро -- 09.02.1848 р. народився Хмельовський П.
    Ювілей цього року (інтервал 5 років), з дати події минуло 175 років
   3. Севець, Віктор Степанович -- 09.02.2017 р. помер Севець В.С.
    з дати події минуло 6 років
   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Зима - 2022”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Андрій Бачинський “Ватага веселих волоцюг”
   Володимир Арєнєв “Сапієнси”
   Любов Відута “Ловці думок”
   Шеннон Мессенджер “Хранителька загублених міст”
   Юн Ха Лі “Драконова перлина”
   Кріс Колфер “Країна історій”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2023 г.
       Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua             mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр