www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   Бібліотека для дітей і громада: соціальний діалог в сучасних умовах.
   admin
   13 червня 2019 р.

       Триденна творча лабораторія була проведена в бібліотеці. Головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації Ніна Власюк окреслила актуальні питання соціально-культурного розвитку області в умовах реформування. Професійне спілкування продовжила директор обласної бібліотеки для дітей імені Т.Шевченка Валентина Черноус, яка повідала про соціальну співпрацю та взаємодію бібліотек для дітей і громади.

       Заступники директорів ЦБС з питань обслуговування дітей, завідуючі районними, міськими, селищними бібліотеками для дітей, завідуючі центральними бібліотеками ОТГ ділилися досвідом роботи в громадах. Історії успіху проектної діяльності представляли колеги Ярмолинецької РДБ, Хмельницької МДБ № 12, бібліотек для дітей Гвардійської сільської ОТГ, Красилівської міської ОТГ, Чемеровецької селищної ОТГ.

       Учасники навчання ознайомилися з роботою Славутської районної бібліотеки для дітей та бібліотеки Ганнопільської ОТГ. Поспілкувались з головою Славутської РДА Богданом Маршуком, головою Славутської районної ради Леонідом Радзивілюком, головою Улашанівської ОТГ Миколою Гизимчуком, головою Ганнопільської ОТГ Маргаритою Медведюк та завідувачем сектору культури та туризму Славутської РДА Валентиною Бражук.

       Практичні поради щодо створення електронних ресурсів надала Наталя Дибач – завідуюча сектором інформаційних технологій Рівненської обласної бібліотеки для дітей.

       А ще отримали корисну інформацію про ЄС та відносини Україна-ЄС від Олени Черняк – керівника Інформаційного центру Європейського Союзу у м. Хмельницькому.

       Як уникнути професійного вигорання, створювати сучасні презентації з використанням актуальних трендів довідалися бібліотекарі під час тренінгів та консультативних порад від працівників обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

       Тема інклюзії також була однією із пріоритетних. Фахово про особливих дітей, їх можливості та роботу з ними розповів Роман Попелюшко – кандидат психологічних наук, доцент, науковий керівник Лабораторії інклюзивної педагогіки кафедри психології та педагогіки ХНУ.
       Завершилась творча лабораторія визначенням моделі сучасної бібліотеки для дітей з погляду професіоналів, важливих компонентів успішної бібліотеки та шляхів вдосконалення бібліотечного простору.


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Осінь 2019”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Анна Лачина “Украдений світ”
   Ольга Войтенко “У світлі світляків”
   Гюдрун Скреттінг “Антон”
   Валентина Захабура “Лепрекони”
   Дженні Німмо “Чарлі Бон”
   Люсі Гокінг, Стівен Гокінг “Джорж”
   Дорота Сувальська “Сюзанка хитрує”
   Алевтіна Шавлач “Пампуха”
   Олександр Зубченко “Перемагаючи долю”
   Анастасія Нікуліна “Зграя”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2019 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр