www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   “Лідер читання – 2020” Хмельниччини!
   admin
   4 вересня 2020 р.

      Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Лідер читання”, ініційований Національною бібліотекою України для дітей за сприяння Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY. Метою конкурсу є підвищення інтелектуального рівня і культурної компетентності дітей шляхом заохочення їх до систематичного читання, популяризації найкращих надбань української та світової літератури, підсилення ролі книги та бібліотеки серед підростаючого покоління.
      Протягом літніх канікул читачі бібліотек віком 11-13 років читали цікаві книги, проявляли свою творчість та креативне мислення, були активними учасниками різноманітних заходів та акцій в бібліотеці в режимі онлайн та офлайн, з огляду на карантинні обмеження. Загалом конкурс відбувся у 127 бібліотеках області. Його учасниками стали  близько 800  дітей. Лідера читання в районі, місті, об’єднаній територіальній громаді вибирали за підсумками літніх читань, які проходили в бібліотеках за такими програмами: “Читацькі перегони” (обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка), “Канікули з книгою” (Кам’янець-Подільська МЦБС), “Драйв в унісон з книгою та літом” (ЦБД Чемеровецької ОТГ), “Відкриваєм двері в літо” (Білогірська РБД), “З книгою канікули – сумувати ніколи” (Кам’янець-Подільська РБД), “На старт! Увага! Літо!” (Віньковецька РБД), “Здрастуй, літо, теплим сонечком зігріте” (БД Полонської ОТГ), “Літо – час для читання” (Нетішинська МБД), “Цікаве літо з дитячою бібліотекою” (Городоцька РБД) та ін.
      За результатами районного/міського етапу конкурсу визначався 1 переможець – читач, який мав найбільший рейтинг. Зважаючи на карантин, визначення Лідера читання області відбулось на підставі надісланої від бібліотек  інформації про переможця на місцевому рівні. Компетентне журі враховувало кількість прочитаних книг під час програм літніх читань (червень-серпень), кількість відгуків на прочитані книги влітку, кількість селфі з книгою, кількість малюнків, а також кількість заходів та акцій, в яких брали участь учасники конкурсу. Журі визначило переможця серед 17 учасників обласного етапу за результатами найбільшого рейтингу. Ним стала читачка обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка Катерина Назарова.


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Літо - 2020”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Леся Воронина “Таємне товариство близнюків”
   Андрій Кокотюха “Подвійний капкан”
   Сашко Дерманський “Стонадцять халеп Остапа Квіточки”
   Маркіян Прохасько “Нестримна сила води”
   Олександр Гаврош “Іван Сила на острові щастя”
   Наталія Довгопол “Шпигунки з притулку”
   Клаус Гагерун “Дівчинка, яка рятувала книжки”
   Кім Слейтер “Розумник”
   Джонатан Страуд “Сходи, що кричать”
   Рафал Косік “Фелікс, Нет і Ніка та палац снів”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2020 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр