www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальні виставкиБуктрейлери
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   "Героїв пам’ятаєм імена"
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Карта сайту


   Пошук по сайту


    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   Ми пам’ятаємо.
   admin
   8 травня 2017 р.

       Минають роки, але щоразу з трепетом та хвилюванням усі ми, українці, чекаємо травневого свята. Воно є особливим для кожного з нас. День перемоги закарбувався в пам’яті навічно. Зі сльозами на очах згадуєм своїх дідів, прадідів – усіх тих, хто наближав довгоочікувану перемогу. На жаль знову болять і кровоточать рани, земля захлинається від крові та сліз матерів, сестер, побратимів. Вони молять Бога, щоб наші захисники повернулися живими та неушкодженими. Пам’ятаємо, передаємо з покоління в покоління безсмертний подвиг кожного, хто боронив та боронить кордони нашої держави. Це потрібно не мертвим – це потрібно живим!

       До 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у бібліотеці відбулася зустріч-вшанування ветеранів “Подвиг – вічний, пам’ять – нетлінна, вдячність – безмежна”, room-концерт “Пісні нашої історії”, бесіди біля виставки-спогаду “Мій дідусь – Герой”. Читачі мали можливість почути про страшні лихоліття Другої світової від очевидця подій Кобзева В’ячеслава Володимировича. Він повідав про героїчні вчинки бойових офіцерів, солдатів на лінії фронту. Розповідь ветерана була хвилюючою та трепетною. Діти не стримували власних емоцій, розповідали про своїх рідних та близьких, які загинули у роки війни. В’ячеслав Володимирович наголосив, що лише пам’ятаючи минуле, можна уникнути страшних помилок у майбутньому. Відеофільм “Маленькі герої Великої війни” ознайомив читачів з їхніми ровесниками, які проявляли мужність, не шкодуючи найдорожчого – життя.

       Урочистості та святковості додав room-концерт “Пісні нашої історії”. Читачі переглядали уривки з відомих кінострічок, слухали пісні воєнних років. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, учениця 5-го класу музичної школи №3 Ельвіра Правдинюк виконувала інструментальні твори на бандурі та переможець Міжнародного конкурсу у Білорусі “Скрижеванє” Арман Аракелян заспівав пісню про Україну. Напередодні свята читачі бібліотеки переглядали буктрейлери за книгами подільських письменників П.Карася “Буремний Буг” і В.Кравчука “Багряні хвилі Горині”, а також не залишили поза увагою виставку-епопею “Пам’ять про подвиг”.


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг "Літо - 2017". Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Сергій Гридін “Не ангел”
   Андрій Кокотюха “Гімназист і чорна рука”
   Наталія Щерба “Чароділ”
   Василь Карпюк “Ще літо, але вже все зрозуміло”
   Оксана Лущевська “Задзеркалля”
   Марина Рибалко “Марічка і червоний король”
   Люсі-Мон Монтгомері “Діти з долини Райдуг”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2018 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр