www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Бібліотечному фахівцю Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю

    Сайти і блоги бібліотек
    Мережа бібліотек
    Підвищення кваліфікації
    Бібліотеки в ОТГ
    Впровадження УДК
    Методичні матеріали
    Соціологічні дослідження
    Конкурси
    Перелік тем консультацій спеціалістів ХОДБ
    Фахова періодика

   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

    

   Бібліотечному фахівцю

     Головна » Бібліотечному фахівцю
   Підсумки обласного відеопроекту “Пізнай свій край з бібліотекою”.
   admin
   25 грудня 2015 р.

      Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка спільно з районними та центральними міськими бібліотеками для дітей стала організатором відеопроекту“Пізнай свій край з бібліотекою”, який діятиме протягом 2015-2017 років.
      Мета відеопроекту – сприяння вивченню історії рідного краю, популяризації читання краєзнавчої літератури серед читачів-дітей бібліотек області, стимулювання їх творчої, пізнавальної активності, поширення інформації про найкращі природні куточки, архітектурні, історичні та культурні пам’ятки.
      Учасниками відеопроекту стали 236 читачів-учнів 5-9 класів 26 дитячих бібліотек та 126 сільських бібліотек-філій області. Варто відмітити активну участь бібліотек Волочиського, Дунаєвецького, Чемеровецького, Кам’янець-Подільського районів. Не взяли участі в підготовці матеріалів до відеопроекту Летичівська районна бібліотека для дітей та Старокостянтинівська міська бібліотека для дітей.
      Підготовка відеоробіт у 2015 р. тривала з 22 вересня до 22 грудня. Районні та центральні міські бібліотеки для дітей визначили серед учасників району/міста 53 найкращі та виклали  їх на сервіс YouTube. Учасники самостійно чи з допомогою бібліотекарів створили відеоролики, в яких презентували чарівний, мальовничий, багатий історичними місцями рідний край, з неповторною прекрасною природою, неперевершеними пам’ятками архітектури і культури. Роботи виконані з використанням відео і фото, інтерв’ю, музичного супроводу, кадрового і поза кадрового супроводу.
      Діти представили цікаві і змістовні матеріали про пам’ятки, які є на території їх населеного пункту, зокрема храми: старообрядницький храм Пресвятої Богородиці, що знаходиться в с.Петраші Віньковецького району,кругла церква-ротонда Івана Богослова  с.Шатава Дунаєвецького району, Свято-Дмитрієвська церква с.Мислятин Ізяславського району, Бакотський скельний монастир  Кам’янець-Подільського району,Покровська церква в с.Сутківці Ярмолинецького району,  природні куточки: Купинський водоспад на Городоччині, сталактитова печера “Атлантида”, що знаходиться поблизу с.Завалля  Кам’янець-Подільського району, джерело св.Іллі Деражнянського району та ін.
      На жаль багато робіт були виконані у форматі презентацій, а не відео, присвячувались загалом історії населеного пункту, а не окремій природній, архітектурній, історичній чи культурній пам’ятці, з якою передбачалось познайомити усіх. При підготовці окремих відеороликів не вказані посилання на використані матеріали та ресурси.

      Обласне журі  відмітило насамперед тих учасників, які виконали свої відеороботи, дотримуючись усіх поставлених вимог щодо їх оформлення. А саме: назва роботи, прізвище та ім’я виконавця, назва бібліотеки, тривалість до 5 хвилин, самостійно озвучується автором, супроводжується музичним фоном, зазначається посилання на використані матеріали та ресурси.
      Найкращою визначено відеороботу “Стара фортеця – перлина Кам’янця” Інни Потапової, читачки Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії №7.
      Журі відмітило також наступні відеороботи, які рекомендує представити в ресурсі “Пізнай свій край з бібліотекою” та нагородити грамотами їх авторів:
      “Подорож в історію Кам’янця” (Богдан Дишлевич та Дмитро Ломов, читачі Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії для дітей №8);
      “Окраса рідної Городоччини – Купинський водоспад” (АнастасіяСокальська, читачка Городоцької районної бібліотеки для дітей);
      “Дорога до Бакоти”(Катерина Гутник, читачка Кам’янець-Подільської районної бібліотеки для дітей);
      “Мандруємо Сутківцями з бібліотекою” (Юлія Королівська, читачка бібліотеки с.Сутківці Ярмолинецького району), де представлено Покровську церкву-фортецю, руїни палацу, 6 водяних млинів, джерела з цілющою водою;
      “Славутинка” (Олександра Лученко, читачка Кам’янець-Подільської міської бібліотеки-філії для дітей №6);
      “Костьол Святої Дороти” (Анастасія Дубіна, читачка Славутської районної бібліотеки для дітей);
      “Хмельницький Дендропарк “Поділля” (Діана Якимчук, читачка Хмельницької центральної міської бібліотеки для дітей №12);
      “Цілюще джерело” (Каріна Луценко, читачка Деражнянської районної бібліотеки для дітей);
      “Наше місто – Ізяслав” (Вікторія Сидорчук, читачка Ізяславської районної бібліотеки для дітей), де представлено Храм Різдва Христового, Костел Св.Йосипа та монастир;
      “Моє село – краплиночка на карті” (Надія Ткачук, читачка бібліотеки с.Княжпіль Кам’янець-Подільського району), де представлено Державний ландшафтний заказник “Княжпільська дача”.


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Весна - 2020”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Юлія Чернінська “Лицар смарагдієвого ордену”
   Андрій Кокотюха “Клуб боягузів”
   Андрій Бачинський “З Ейнштейном у рюкзаку”
   Тетяна Руменко “Магічна зброя панчохоїдів”
   Лариса Денисенко “Усміхаки”
   Макс Кідрук “Заради майбутнього”
   Маріо Феслер “Ліззі Карбон”
   Улісс Мур “Двері у міжчасся”
   Джон Щешка “Франк Ейнштейн і двигун антиматерії”
   Тоска Ментен “Мій братик мумія”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2020 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр