www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Бібліотечному фахівцю Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальні виставкиБуктрейлери
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю

    Сайти і блоги бібліотек
    Мережа бібліотек
    Підвищення кваліфікації
    Бібліотеки в ОТГ
    Впровадження УДК
    Методичні матеріали
    Соціологічні дослідження
    Конкурси
    Перелік тем консультацій спеціалістів ХОДБ
    Фахова періодика

   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Карта сайту


   Пошук по сайту


    

   Бібліотечному фахівцю

     Головна » Бібліотечному фахівцю
   Діти у правовому колі.
   admin
   27 квітня 2018 р.

   Актуальна тема!

       Указом президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 оголошено в Україні 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”.
      Працівникам бібліотек для дітей області рекомендуємо організувати різноманітні інформаційно-просвітницькі та дискусійні заходи спільно зі спеціалістами в галузі права, органів виконавчої влади, правоохоронних органів, громадських організацій.
      Інформуємо вас про те, що стартував Всеукраїнський конкурс проектів “Мої права – моє життя” для читачів-учнів 7-11 класів, метою якого є формування у читачів-дітей правової культури громадянина України.
      Радимо розпочати втілення цього проекту з проведення циклових заходів: правових лекторіїв і клубів за інтересами: “Юні правознавці”, “Підліток і закон”, “Закони, які нас захищають”;  циклів уроків моралі і права “Школа громадянина”, “Особливості права для неповнолітніх”, “Сумління. Порядність. Відповідальність”, “Хочу і треба...!”; уроків міркування “Чи бувають права без обов’язків?”, “Твої права і відповідальність”; правових годин “Де закон, там і захист”, “Юнь осягає закони”, “Права людини починаються з прав дитини”.
      А також пропонуємо провести ряд комплексних інформаційно-просвітницьких заходів правової тематики: Дні інформації “Правові орієнтири”, “Юридичний компас для тебе”, “Права та обов’язки дитини в сучасному світі”, “Правова просвіта”; каскад інформаційних повідомлень “Що? Де? Коли?”; інформаційно-правовий калейдоскоп “Все про закон: читай, слухай, дізнавайся”.
      Запропонуйте читачам-дітям взяти участь у правознавчих вікторинах “Правова відгадайка”, “Правовий букварик”; конкурсах “Я малюю свої права”, “Чи знаєте ви…”, “Правовий бліц-турнір”; іграх “Кожна дитина має право…” (лічилки про права), “Зводимо Замок Закону” (гра-конструктор), “Виконуємо свої обов’язки”, “Дитина мала, але знає свої права”; літературному суді “Права потрібно знати, щоб перемагати!”, тощо. Ефективним для читачів буде проведення правових  лабіринтів “Не заблукати на стежках закону”, “Аз і буки правової науки”; правознавчої мандрівки “Абетка права”;правового бумерангу “Умій сказати “ні”; диспутів “Правовий обрій”, “Справжній громадянин… Хто він?”; інформкоктейлю “Як не збитись з вірного шляху”; ток-шоу “Запитання – відповідь”; бесіди за круглим столом “Права дитини: закон і реальність”.
      Читачам-дітям буде цікаво здійснити відеоподорож “Казкові герої в країні прав і обов’язків”, онлайн-марафон “Права є у всіх”.
      Розкрити фонд правознавчої літератури допоможуть книжкові виставки “Дітям про їхні права”, “Вчимо закони змалку”; виставка-інсталяція “Право. Закон. Я”; виставка-вікторина “Правовий ключик”; виставка-інтерв’ю “Твої права – твоя фортеця”; виставка-кросворд “Перехрестя Мудрого Закону”,виставка-протест “Не порушуйте наші права!” та інші.

    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг "Літо - 2017". Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Сергій Гридін “Не ангел”
   Андрій Кокотюха “Гімназист і чорна рука”
   Наталія Щерба “Чароділ”
   Василь Карпюк “Ще літо, але вже все зрозуміло”
   Оксана Лущевська “Задзеркалля”
   Марина Рибалко “Марічка і червоний король”
   Люсі-Мон Монтгомері “Діти з долини Райдуг”







   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2019 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр