www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Конкурси Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

   Конкурси

     Головна » Бібліотечному фахівцю » Конкурси
   Положення про обласний конкурс “Лідер читання”
   admin
   19 червня 2019 р.

   ЗАТВЕРДЖЕНО
   наказ обласної бібліотеки
   для дітей імені Т.Г.Шевченка
   19 червня 2019 року № 9-о

    

   П О Л О Ж Е Н Н Я
   про обласний конкурс “Лідер читання”

     1. Метою обласного конкурсу “Лідер читання” (далі – конкурс) є підвищення інтелектуального рівня і культурної компетентності дітей шляхом заохочення їх до систематичного читання та проведення змістовного дозвілля, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, пошук нових дієвих та гармонійних форм виховання підростаючого покоління.

      2. Організатором конкурсу серед бібліотек області виступає обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. Конкурс проводиться за ініціативи Національної бібліотеки для дітей України, за сприянням Міністерства культури україни, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги.

     3. Координацію роботи з проведення конкурсу здійснює обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка.

     4. Для проведення конкурсу бібліотека-організатор розробляє сценарій, який повинен містити вікторини, тести, індивідуальні запитання на знання літератури для читачів-учнів 5-7 класів.

     5. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою виконання цього Положення, здійснюється згідно вимог Закону України “ Про захист персональних даних”.

     6. Конкурс проводиться щорічно серед читачів-учнів 5-7 класів, які є активними учасниками різноманітних бібліотечних програм підтримки читання: беруть участь у волонтерських, творчих, рекомендаційних та PR-напрямах програм читання, обговореннях книжок, зустрічах з авторами, а також позиціонують себе як постійних читачів бібліотеки.

      7. Для участі в конкурсі учасникам необхідно долучитись до програми підтримки читання у літній період, яка проводиться в бібліотеках для дітей щорічно. В її рамках учасники мають:

            ♦ прочитати книги;
            ♦ виявити свою творчість, креативне мислення;
            ♦ долучитись до творчих заходів, волонтерських та піар-акцій в бібліотеці;
            ♦ бути готовими відповісти на запитання вікторин, тестів, виконати конкурсні
               завдання.

     8. Конкурс проводитиметься у три етапи:

      1)  перший етап конкурсу проводиться з 20 червня по 1 серпня 2019 року в сільських, селищних, бібліотеках об’єднаних територіальних громад, районів та міст, обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. За результатами І етапу визначається один переможець;
      2) другий етап конкурсу проводиться з 2 серпня по 20 серпня 2019 року в центральних бібліотеках об’єднаних територіальних громад, районних та центральних міських бібліотеках для дітей серед переможців першого етапу конкурсу. За результатами  ІІ етапу визначається один переможець;
      3) третій етап (обласний) проводиться з 21 серпня по 5 вересня 2019 року в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка серед переможців ІІ етапу. За результатами ІІІ етапу визначається один переможець.

     9. З метою об’єктивного оцінювання учасників конкурсу утворюється журі у складі працівників бібліотек, навчальних закладів, письменників, журналістів, громадських діячів. Персональний склад журі обласного етапу конкурсу затверджується наказом директора  Хмельницької обласної бібліотеки для дітей Імені Т.Г.Шевченка.

     10. Оцінювання учасників конкурсу буде проводитись за системою рейтингів читацької активності.

     11. Переможцем вважається читач, який має найбільший рейтинг, відповів на запитання членів журі та був визначений шляхом їх голосування.

     12. Для участі переможців в наступних етапах конкурсу бібліотекам, де проходив відповідний етап конкурсу, необхідно надати до бібліотек, де буде відбуватись наступний етап конкурсу, такі матеріали:

   ♦ про проведення першого етапу подається протокол довільної форми, інформація про переможця із зазначенням читацької активності згідно критеріїв оцінювання;
   ♦ про проведення другого етапу подається протокол, інформація про переможця із зазначенням читацької активності згідно критеріїв оцінювання та зведений звіт про проведення другого етапу конкурсу.

     13. Переможці кожного етапу конкурсу нагороджуються дипломами. Переможець обласного етапу конкурсу братиме участь у підведенні підсумків конкурсу на всеукраїнському рівні.

     14. Витрати на проведення обласного конкурсу віднести за рахунок не заборонених законодавством коштів.

     15. Витрати на проїзд переможця до бібліотеки, що проводитиме підведення підсумків конкурсу на всеукраїнському рівні, здійснюється за рахунок учасників, спонсорської допомоги, а також коштів, не заборонених законодавством України.

     16. Хід проведення та підсумки конкурсу оприлюднюються у засобах масової інформації та на веб-сайтах обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та дитячих бібліотек області.

    

   Рекомендації щодо проведення обласного конкурсу "Лідер читання"


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Осінь 2019”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Анна Лачина “Украдений світ”
   Ольга Войтенко “У світлі світляків”
   Гюдрун Скреттінг “Антон”
   Валентина Захабура “Лепрекони”
   Дженні Німмо “Чарлі Бон”
   Люсі Гокінг, Стівен Гокінг “Джорж”
   Дорота Сувальська “Сюзанка хитрує”
   Алевтіна Шавлач “Пампуха”
   Олександр Зубченко “Перемагаючи долю”
   Анастасія Нікуліна “Зграя”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2019 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр