www.odb.km.ua Відгуки та побажання
РАДУШИНСЬКА Оксана Петрівна Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокниги


    
     Головна » Ресурси бібліотеки » Наші видання » Із золотої колекції (кращі твори письменників Хмельниччини для дітей молодшого та середнього шкільного віку).
   РАДУШИНСЬКА Оксана Петрівна


    

   РАДУШИНСЬКА Оксана Петрівна

      Член Національної Спілки письменників України, лауреат Першого Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та молоді “Повір у себе”; тричі переможниця обласної молодіжної акції “Подільський Оскар”; дипломантка Міжнародного конкурсу кращих творів молодих українських літераторів “Гранослов”; лауреат VІ Всеукраїнського конкурсу “Українська Мадонна” у номінації “Софія”; лауреат премії імені Я.Гальчевського “За подвижництво у державотворенні”; лауреат ІХ Всеукраїнського творчого конкурсу серед журналістів “Українська Мадонна” у номінації “Віра. Боже, Україну збережи”; лауреат Міжнародної літературної україно-німецької премії імені О.Гончара; лауреат Х Всеукраїнського творчого конкурсу серед журналістів “Українська Мадонна” в номінації “Надія. Серце матері”; лауреат ІІ-го Всеукраїнського конкурсу на кращі твори для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку “Золотий лелека” у номінації “Старший шкільний вік”; переможниця Міжнародного літературного конкурсу “Православна моя Україна” з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі у номінації “Поезія”.

    

     

    

    

    

    

   ♦ Радушинська О. Сонячне зайченя : вірші для дітей / О.Радушинська. – Хмельницький, 2004. – 83 с. : ілюстр.
      Це перша збірочка поезій письменниці, адресована дітям молодшого шкільного віку. Вона містить веселі, повчальні, легкі та дотепні віршики, які  легко запам'ятовуються. А ще з їх допомогою діти можуть швидко вивчити абетку та краще пізнати навколишній світ.
    

    

    

    

    

    

    

    

    

   ♦ Радушинська О. Абетка дошколярика-пішоходика / О.Радушинська ; худож. В.Ярош. – К. : Калита, 2006. – 64 с. – (Вчитися ніколи не рано).
      Надзвичайно цікава та повчальна абетка не тільки розширить кругозір, а й прищепить малятам перші найважливіші навики з правил дорожнього руху, допоможе їх опанувати. З допомогою легких для запам'ятовування віршиків О.Радушинської діти швидко вникають у правила поведінки на дорозі, а кумедні казкові герої познайомлять їх із найважливішими дорожніми знаками.

    

    

    

    

     

    

    

   ♦ Радушинська О. Віршики для малят / О.Радушинська ; худож. В.Ярош. – К. : Калита, 2006. – 64 с. : ілюстр.
      Барвистий, розмаїтий, казковий навколишній світ предметів, явищ постає перед маленькими читачиками у цій книзі. Тут все незвичайне: дощик ніжки намочив, куряча сім'я не знає на що витратити знайдену гривню, кішка запрошує на обід мишей, а бабуся-господиня свого сусіда-равлика, кіт і пес частують борщем царя, а опудало, яке дід поставив на городі, подружилось з горобцями. Усі ці веселі віршики гарно здобрені чудовими малюнками.
    

    

    

    

    

    

     

    

   ♦ Радушинська О. Українські свята / О.Радушинська ; худож. В.Ярош. – К. : Калита, 2007. – 64 с. : ілюстр.
      Багатий на свята український календар. Із державних, церковних, народних, родинних свят складається неповторний вінок нашої культури і приналежність до свого народу. “Напевно, набуті знання дозволили мені взятися за написання дитячої книги “Українські свята”, – зізнається авторка. – Захотілося розповісти для наймолодших читачів чому саме так, а не інакше ми відзначаємо Різдво, Трійцю, Миколая. Що таке веснянки і зажинки, звідки взялася Неопалима Купина і Новий рік”. Отож, ця книга допоможе маленькому українцю дізнатися про традиції, звичаї, віру нашого народу, допоможе дітям відчути нерозривність минулого і сьогоднішнього.
    

    

    

    

     

    

    

   ♦ Радушинська О.П. Блискавки третього покосу : оповідання, новели, замальовки, етюди / О.П.Радушинська. – Хмельницький : Цюпак, 2009. – 96 с.
      Ця книга – своєрідна спроба авторки зафіксувати на папері так звану “поезію у прозі”. Лірична героїня цих етюдів, оповідань намагається пізнати себе через призму історії та майбуття, захоплюється красою та неповторністю світу, оспівує його. Всі оповідання – вигадані сюжети, наближені до реального життя, вони будуть зрозумілі і цікаві і дорослим, і юним. Адже в них стільки добра, щирості, любові і милосердя.

    

    

    

    

    

    

    

    

    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Літо - 2022”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Андрій Кокотюха “Клуб боягузів”
   Олександр Зубченко “Перемагаючи долю”
   Марина Макущенко “Темний бік будинку”
   Наталія Матолінець “Варта у Грі”
   Олександр Гаврош “Музей пригод”
   Рейчел Рассел “Щоденник Ніккі”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2022 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр