www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Наші диски Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокниги


    
     Головна » Ресурси бібліотеки » Сторінка книгомана
   Наші диски

   Видатні композитори світу. – К . : Атлантік, 2006. – 1 компактдиск.– (Дитяча колекція).
      Ви любите слухати музику? А знаєте як  вона народжується? Білочка розкаже вам, як із семи нот були написані неймовірні музичні твори, як створювали музику відомі  композитори.


    

    
   Світ ремесел. – К. : Атлантік, 2006. –1 компактдиск. – (Дитяча колекція).
      Цей диск познайомить вас із цікавими і корисними професіями. Білочка своїми розповідями перенесе вас в ті часи, коли професії тільки зароджувались, розповість про те, як вони перетворились в справжні професії. Для того щоб вам  було цікаво мандрувати по світу ремесел, на диску зібрана велика кількість ребусів, ігор та мультфільмів.

    


     


   Винаходи та відкриття.  – К. : Атлантік, 2006. – 1 компактдиск. – (Дитяча колекція).
      Чи знаєте ви, що перший підводний човен збудували наші винахідливі козаки? А чи здогадуєтеся, скільки важив перший мобільний телефон? Чи чули ви коли-небудь про величезні перші порохотяги, якими можна було користуватися лише на вулиці? Цей диск допоможе поглянути на всі речі, які вас оточують, іншими очима. Адже після прослуховування розповідей Білочки ви дізнаєтеся, як з'явилися сірники, телефон, радіо,телевізор та інші предмети. Почуєте, з чого була зроблена перша зубна щітка, дзеркало, ковзани, бритва...


    

    

    

    

    


   Спорт. – К. : Атлантік, 2006. – 1 компактдиск. – (Дитяча колекція).
       Диск розповість вам про все цікаве з історії спорту, про великі досягнення та рекорди, про відомі та маловідомі види спорту.
    

    


    

       Тварини нашої планети : навчальна програма з елементами гри.- К. : Атлантік, 2007.–1 компактдиск. – (Дитяча колекція).            
       Ви дізнаєтеся про життя найменшої та найбільшої тваринки на Землі, познайомитеся із звірятками, які мають чудернацькі назви, зовнішність та оригінальну поведінку. Усі тексти озвучені, а після кожного розділу є тест, який проконтролює вашу уважність.


    

    

    

    


    
   Очевидне і неймовірне : навчальна програма з елементами гри. – К. : Атлантік, 2007. – 1 компактдиск.  – (Дитяча колекція).
      Диск "Очевидне і неймовірне" – мандрівка до світу таємниць природи та людини. З нього ви дізнаєтеся про те, чому випадають живі, кольорові чи грошові дощі, про мандрівні і чорнильні озера, про статуї, що розмовляють, про мешканку озера Лох-Несс та її  побратимів, про привидів, інопланетян та снігових людей різних національностей. І ще про багато цікавих та неймовірних фактів.
     

    

    

    

    


   Дивасвіту : навчальна програма з елементами гри. -  К. : Атлантік, 2008. – 1 компактдиск. – (Дитяча колекція).
      Диск познайомить вас із найкращими куточками  нашої планети: єгипетськими пірамідами, римським  Колізеєм тощо.


    

   Сумерки : кинофильм. – К. : Виккон плюс, 2008. – 1 компактдиск.  
      Белла Свон переїжджає до батька у дощове містечко Форкс,  штат Вашингтон. У новій школі вона знайомиться зі сліпуче гарним хлопцем Едвардом Калленом, і у них зав'язуються романтичні стосунки. А через деякий час вона дізнається, що Едвард володіє надприродними здібностями: він неймовірно швидкий, не по-людському дужий, і він  – безсмертний…


    

    

    
   Сумерки: Сага. Новолуние : кинофильм. – К. :  Виккон плюс, 2010. – 1 компатдиск.
      У день 18-річчя Белли, Едвард вирішує залишити свою кохану, щоб захистити її від переслідування могутнім кланом вампірів Волтурі. Вбита горем Белла протягом останнього шкільного року живе нібито уві сні – нещасна та самотня. І тільки завдяки підтримці друга дитинства Джейкоба Блека її серце відтає, й вона знову починає відчувати смак до життя. Але у Джейкоба є своя таємниця,  не менш небезпечна, ніж таємниця Едварда.

    

    

    

    
   Сумерки: Сага. Затмение. Фильм 3 : кинофильм. – К. : Виккон плюс, 2010. – 1 компактдиск.
      “Сутінки. Сага. Затемнення”– третій фільм з феноменально успішної серії Стефані Майєр, розповідає про нові небезпеки, які очікують Беллу  у зв'язку з низкою загадкових убивств, які охопили Сіетл. У той же час, вампірша Вікторія, охоплена жагою помсти, продовжує йти по сліду. Окрім того, знаходячись в епіцентрі подій, Белла повинна зробити вибір між коханням до Едварда Каллєна, знаючи, що її рішення може стати поштовхом до відновлення давнього протистояння між вампірами та перевертнями

    

    

    


       Тарас Бульба: От любви до ненависти. – Одесса: Интер-фильм, 2009. – 1 компактдиск.
      “Тарас Бульба”– художній фільм, знятий 2007 року Володимиром Бортком. за мотивами однойменної повісті Миколи Васильовича Гоголя. Події фільму відбуваються у важкий період в історії козацтва, коли запорожці піднялися на боротьбу проти Речі Посполитої. У центрі подій опинилася родина поважного козака Тараса Бульби, який переживає глибоку особисту драму. Його син Андрій покохав дiвчину з протилежного табору – польську аристократку і виступив з шаблею проти батька i всього козацтва. Тарас, який розривається між почуттями та обов'язком, оголошує синові останню батьківську волю…    

    

    

    

       Дети капитана Гранта.  – К. : Пик-видео,  2008. – 1 компактдиск.
      Один з найвідоміших у творчій скарбниці Жуля Верна, роман має цікаву історію створення: якось до Жуля Верна звернулися члени Французького географічного товариства, занепокоєні тим, що діти погано знають географію, – з проханням написати твір, що привернув би увагу підлітків до цієї науки. Саме так і виник задум знаменитого роману.

    

    

    

    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Літо - 2022”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Андрій Кокотюха “Клуб боягузів”
   Олександр Зубченко “Перемагаючи долю”
   Марина Макущенко “Темний бік будинку”
   Наталія Матолінець “Варта у Грі”
   Олександр Гаврош “Музей пригод”
   Рейчел Рассел “Щоденник Ніккі”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2022 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр