www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   Безпечний інформаційний простір для дітей.
   admin
   30 листопада 2020 р.

      Консультація з громадськістю у формі онлайн-засідання за круглим столом “Безпечний інформаційний простір для дітей” відбулася на платформі Zoom. Захід організований спільно з Департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА. В онлайн-засіданні взяли участь головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА Ніна Власюк, директор КО “Молодіжний центр” Владислав Гребенюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області Сергій Цимбалюк, бібліотекарі Хмельниччини, громадськість міста.

      Під час консультацій обговорювалися питання безпеки дітей в соціальних мережах, розглядалися правові аспекти та роль бібліотек у створенні інформаційного простору. Сергій Цимбалюк зауважив на важливості контролю дітей у соцмережах та їх вплив на підсвідомість підлітків. Базуючись на конкретних прикладах з досвіду роботи, Сергій Володимирович вказав на небезпеку та її наслідки постійного або довготривалого перебування в мережі дітей. Окрему увагу також було приділено кібербулінгу та відповідальності за цей вид правопорушення.

      Активними учасниками онлайн-засідання були і працівники бібліотек для дітей області. Бібліотекарі поділилися досвідом щодо інформаційної культури читачів, розповіли про організацію та проведення заходів з метою безпечного перебування дітей в мережі  Інтернет. Основні секрети безпеки, загальні рекомендації та правила окреслили і фахівці обласної бібліотеки для дітей. А також надали консультативні поради колегам, які онлайн-ресурси варто використовувати у роботі з дітьми.

      У ході обговорення певної тематики прийшли до висновку, що обізнаність дорослих та об’єднання зусиль батьків, бібліотекарів, працівників ювенальної превенції – саме той інструмент, що допоможе попередити онлайн-ризики для дітей і підлітків.


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановні батьки! Запускаємо нові послуги в бібліотеці. Які цікавлять Вас?
   Бібліоняня
   Інклюзивний майданчик
   Казкотерапія
   Тематичний табір
   Батьківська школа
   Консультативний центр "ПcихологіЯ"   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2021 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр