www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокнига


    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   “FreeDreams”– простір успіху, зустрічей та ідей
   admin
   7 жовтня 2021 р.

      У вересні наша бібліотека гостинно відчинила двері для перших відвідувачів інклюзивного креативного простору “FreeDreams”. Він створений у рамках реалізації грантового проєкту за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Усі елементи простору забезпечують вільний доступ різним категоріям користувачів, у тому числі людям з інвалідністю. Ефектні розподілювачі відмежували два майданчики – “Територія ідей” і “Лабораторія успіху”. У кожному із них чудове наповнення. Є тут виставкові стійки і банери, фотобокс та окуляри віртуальної реальності, магнітно-маркерні фліпчарти і планшети. Книги та настільна гра шрифтом Брайля, контрастна смуга на сходах і тактильна кнопка виклику персоналу – важливі елементи простору, які допомагають людям із порушеннями зору отримувати якісні бібліотечні послуги.
      На обох майданчиках магістри мрій – відомі професіонали та митці – розкривають секрети успіху для відвідувачів. Журналістка Оксана Радушинська допомагає дітям відчути себе медійниками. Вони виконують редакторські завдання щодо написання новин, підготовки та проведення інтерв’ю, навчаються розрізняти справжні інформаційні приводи і фейки. У Лабораторії успіху школярі практикуються працювати з голосом, пані Оксана та гість простору Заслужений журналіст України Петро Хорошенюк на власних прикладах навчають наших мрійників важливим аспектам професійної діяльності.

     Розмова у просторі “FreeDreams” про основи фотомистецтва з відомим фотомитцем Сергієм Аніськовим – це не просто спілкування про теорію чи фахові поняття, це про заняття улюбленою справою, від якої не втомлюєшся, а надихаєшся, про фото як мить, про емоції. Сергій Миколайович розповідає відвідувачам,чому “світлина” краще, ніж “фото”, що таке альтернативна  фотографія, якими бувають додатки для обробки знімків.

      Чудовими гідами у мандрівці діджиталізованими напрямками стали спеціалісти Хмельницької філії відомої в Україні та у світі компанії Комп'ютерна Академія “IT STEP”. Теми івентів досить серйозні – комп’ютер як інструмент самовираження, сучасні технології, стартапи, особливості керування автоматичними пристроями. Дізнаються учасники занять і про чи не найскладніший етап створення роботів – програмування.

    

      Нашим мрійникам дуже пощастило з викладачами! Сподіваємося, зустрічі у просторі “FreeDreams” допоможуть усім відвідувачам легко та впевнено йти до своєї мети і власного я. 


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановні батьки! Запускаємо нові послуги в бібліотеці. Які цікавлять Вас?
   Бібліоняня
   Інклюзивний майданчик
   Казкотерапія
   Тематичний табір
   Батьківська школа
   Консультативний центр "ПcихологіЯ"   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2021 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр