www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокниги


    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   Обласна літературна акція "Прочитай книгу про війну".

   8 травня 2014 р.

   З року в рік відходять в глибину віків події Великої Вітчизняної війни. Все більше часу віддаляє юне покоління від тих трагічних днів нашої історії. Змінюється відношення до війни у сучасному суспільстві. Але пам’ятати і знати про це має кожен. І саме книга допоможе доторкнутись до героїчних сторінок, зрозуміти наскільки був важким шлях до Перемоги.


       8 травня 2014 року стартувала обласна літературна акція “Прочитай книгу про війну”, організована обласною бібліотекою для дітей імені Т.Г.Шевченка з метою залучення дітей до вивчення героїчних сторінок історії, популяризації художньої, історичної літератури про війну. Акція буде проходити до 8 травня 2015 року в бібліотеках для дітей області та сільських бібліотеках-філіях, які обслуговують дітей. Запрошуються до участі всі бажаючі діти.

       Умови акції  – в розділі Конкурси.    
   Обласна літературна акція “Прочитай книгу про війну”.
       З року в рік відходять в глибину віків події Великої Вітчизняної війни. Все більше часу віддаляє юне покоління від тих трагічних днів нашої історії. Змінюється відношення до війни у сучасному суспільстві. Але пам’ятати і знати про це має кожен. І саме книга допоможе доторкнутись до героїчних сторінок, зрозуміти наскільки був важким шлях до Перемоги.
      
        Організатор  акції – обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.
    
      Мета акції – залучення дітей до вивчення героїчних сторінок  історії, популяризація художньої, історичної  літератури про війну, формування у підростаючого покоління патріотизму, вшанування ветеранів та учасників війни, увіковічення пам’яті всіх полеглих в роки Великої Вітчизняної війни.

   Умови проведення акції:
    
   ● Акція проводиться з 8 травня 2014 року до 8 травня 2015 року в обласній, районних, міських, сільських бібліотеках для дітей та сільських бібліотеках-філіях, які обслуговують дітей.  

   ● До участі запрошуються всі бажаючі читачі-діти бібліотек області.

   ● Учасники акції повинні прочитати книги про війну, написати відгук чи намалювати малюнок на одну із прочитаних книг.
    
   Організація і проведення акції:

       В рамках акції у бібліотеках рекомендується організовувати тематичні книжкові виставки, презентації книг, зустрічі з ветеранами, учасниками та дітьми війни, письменниками, які пишуть про війну, тижні (дні) воєнної книги, обговорення книг, голосні читання, тематичні вечори з показом фільмів, відеоподорожі, медіаекскурсії, скайп-спілкування, підготувати електронні презентації, буктрейлери, а також – закладку до однієї з книг, які будуть популяризуватись в ході акції.
     До 20 грудня 2014 року районні та центральні міські бібліотеки для дітей області подають в обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка для підведення проміжних підсумків акції, інформаційний звіт (кількість бібліотек, які долучились до проведення акції, учасників акції, прочитаних ними книг про війну, опис кращих масових заходів + фото, підготовлену бібліотекарем закладку до книги).
       До 1травня 2015 року подається інформаційний звіт за період проведення акції (кількість учасників акції, прочитаних ними книг, відгуків на прочитану книгу, малюнків (по три найкращих надіслати), опис кращих масових заходів + фото). Визначити три найактивніших учасники акції  в районі/місті та вказати: прізвище, ім’я, вік, читачем якої бібліотеки є, кількість прочитаних ним книг про війну.
      Підсумки акції будуть підведені до 8 травня 2015 року і приурочені відзначенню 70-річчя Перемоги. За підсумками акції буде визначено найактивніших читачів бібліотек, найцікавіші відгуки на прочитану книгу, найкращі малюнки дітей, закладки до книг, підготовлені бібліотекарями.
       Результати будуть висвітлені в ЗМІ та на сайті обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановні батьки! Запускаємо нові послуги в бібліотеці. Які цікавлять Вас?
   Бібліоняня
   Інклюзивний майданчик
   Казкотерапія
   Тематичний табір
   Батьківська школа
   Консультативний центр "ПcихологіЯ"   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2022 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр