www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Художник у дитячій бібліотеці. Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Відкриті дані
   Карта сайту
   Аудіокниги


    
     Головна » Ресурси бібліотеки » Інтерактивні ресурси » Павлович Яків Мар’янович.
   Художник у дитячій бібліотеці.

        Художник у дитячій бібліотеці – це людина, яка допомагає створювати своєрідну ауру для сприйняття  книги, розвитку дитячої творчості, здібностей дітей. І сприяють цьому книжкові виставки, експозиції, сюжетні композиції. Творчий тандем – художник + бібліотекар – створений в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. І першу скрипку у цьому тандемі виконує наш художник-оформлювач, член Національної Спілки художників України Яків Мар'янович Павлович. Він розуміє дитячу психологію, задуми та ідеї бібліотекарів, втілює їх у своїх сюжетах до книжкових виставок. Це дійсно сюжети, які допомагають розкрити книгу, доповнити її і, що особливо цінне – зацікавити вимогливого читача: чи то маленького вундеркінда, чи сучасного тінейджера.
       Яків Мар'янович надзвичайно тонко розуміє і відчуває всі особливості книжкової виставки для дітей. Вкладає свою професійність художника, мудрість високоосвіченої людини та досягнення сучасних технологій. Кожна його виставка – це театр книги. У його арсеналі – книжкові виставки, присвячені знаменним датам, подіям, визначним особистостям: “Кобзар. Перша свічка генія”, “Це – моя Україна”, “Нам 41-й не забути, нам 45-й славити”, “Голодомор 32-33”; експозиції “Буду я навчатись мови”, “Державна символіка України”, “Казкова країна дитячих мрій” та багато інших.
        А також книжкові виставки, якими особливо захоплюються і діти, і дорослі: “Виклик Гаррі Поттеру”, “Вікіпедія offline”, “У світі прекрасного”, “Я читаю, я росту”, “Читай-ярмарок”, експозиція “Пурпурові вітрила”, ювілейні виставки. Кожна із цих виставок – це не просто книги, це цікава розповідь, що спонукає до роздумів, пошуків і нових відкриттів.
        За  десятиліття спільної  праці створено десятки експозицій, плакатів, виставок-панорам, перший серед бібліотек України музей бібліотеки, розроблений фірмовий стиль.
       Яків Мар'янович – постійний член журі Всеукраїнських та обласних конкурсів дитячої творчості, частий гість мистецької вітальні бібліотеки, де проводить практичні заняття для читачів, знайомить з технікою малюнка, розповідає про відомих художників Хмельниччини.
        І якщо обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка створює позитивний імідж центру дитячої культури, дитячої книги в місті, то в цьому є величезна заслуга Якова Мар'яновича Павловича.

   Експозиції та книжкові виставки

    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Літо - 2022”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Андрій Кокотюха “Клуб боягузів”
   Олександр Зубченко “Перемагаючи долю”
   Марина Макущенко “Темний бік будинку”
   Наталія Матолінець “Варта у Грі”
   Олександр Гаврош “Музей пригод”
   Рейчел Рассел “Щоденник Ніккі”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2022 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр